Not logged in | Log in | Sign Up
Tak się zastanawiam, czemu GAiT nie prowadzi pod 4 linii T1,T2,T3 itd i odpowiednio kierunki "Stogi Plaża", "Dworzec Główny" "Brzeźno". Tak to byłoby duże ułatwienie dla pasażerów i kierowców.
Właśnie dobrze, że jest T8, bo jeździ za linię tramwajową 8, a kierunek Wały Piastowskie różni się tym, że autobus dojeżdża o przystanek dalej niż taki, np. 200