Not logged in | Log in | Sign Up
Linia 71 wtedy jezdziła : Pl.piastów-kopernik-czechowice-pyskowice-czechowice-łabędy-kopernik -pl.piastów ????
Nie. Pl. Piastów - Czechowice - Łabędy Huta - Przyszówka - Pl. Piastów.
A przed lipcem 2006 jeżdził do pyskowic kiedyś ??
I wogóle chyba była jeszcze linia 671
Przed lipcem 2006 r. linia nr 71 kursowała do Pyskowic, ale tylko do marca 1997 r. Druga kwestia, wiąże się z linią nr 671. Linia ta kursowała do 30 listopada 2001 r. Z dniem 1 grudnia 2001 r. uległa likwidacji:)
Z posiadanych materiałów (bardzo wiarygodnych) wynika, że ten autobus conajmniej w latach 1998-1999 należał do A. Kobeszki z Gliwic. Natomiast nie zgadza się numer podwozia
WPK było właścicielem od 1984 r. ale już od 1983 r. autobus miał nr WPK?